Blogi

Esileht » Blogi » Miks kasutada autol Bilt-Hamberi pesuaineid?

Miks kasutada autol Bilt-Hamberi pesuaineid?

Bilt-Hamber tooted
Sisukord

Üks mitmetest brändidest, mida Stalla e-pood müüb ja ka ise kasutab on Bilt-Hamber. Selle postitusega seletame täpsemalt, miks on need tooted sinu auto jaoks kõige paremad.

Mis on Bilt-Hamber?

Bilt-Hamber on Suurbritanniast pärit ettevõte, kelle valikus on väga tunnustatud pesuaineid, kui ka erinevaid automaailma mõeldud kaitsevahendeid, näiteks põhjakaitse vahad ja tavalised kerevahad.

Bilt-Hamber ise ütleb enda kohta: “Bilt-Hamber Laboratories nime taga on tugev uurimistöö, innovatiivne keemia ning toodete põhjalik testimine, et luua kõige paremini toimivad tooted. IGA toodet testitakse põhjalikult, konkurentide toodete vastu enne, kui see müüki paisatakse.”

Miks kasutab Stalla Bilt-Hamberit?

Stalla kasutab Bilt-Hamberit just selle pärast, kuna Bilt-Hamber on aastatega tõestanud, et nad tõesti teevad tipp kvaliteetseid tooteid. Seega võib öelda, et Bilt-Hamberi moto, enne igat toodet põhjalikult testida ja ka võrrelda neid konkurentide omadega, peab paika.

Meie lemmikud on nende Auto-Wheel, Auto-Wash, Touch-Less ning Korrosol. See ei tähenda, et nende muud tooted kuidagi halvemad on, vaid nende toodete järgi on meil endal, igapäevaselt, kõige suurem vajadus.

Miks peaksid Sina kasutama Bilt-Hamberi tooteid?

Iga väikest või suurt viisi detaileri pagasis võiks olla mõni Bilt-Hamberi toode, näiteks nende Korrosol või Auto-Wheel. Viimane just seetõttu, et Auto-Wheel võitis Auto Expressi toodete auhinna, üheksal järjestikusel aastal (2011-2020). 

Bilt-Hamberi tooteid on kerge kasutada ja need on tõsiselt efektiivsed.

Pea meeles! Kasutades kvaliteetseid tooteid säästad ajas ning tagad suurepärase tulemuse!

Küsimuste puhul leiad paljud vastused meie e-poe toodete alt, klikates lahtril “Kasutusjuhend”, lisaks võid kirjutada mulle meiliaadressil daniel@stalla.ee.

Ostukorv
Logi sisse

Pole kontot?