Ostu- ja müügitingimused

1. Üldsätted

Käesolevad ostu- ja müügitingimused kehtivad veebisaidil stalla.ee (edaspidi “Veebisait”) aset leidvatele ostu-müügitehingutele Stalla OÜ (registrikood: 16217888), aadressil Tondi 1, Tallinn, 11313, Eesti, edaspidi “Müüja”, ja veebisaidi kasutajate, edaspidi “Ostja”, vahel.

2. Tooteinfo ja hinnad

Kõik Veebisaidil kuvatavad tooted ja hinnad on informatiivse tähendusega. Hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad kohaldatavat käibemaksu. Müüja jätab endale õiguse teha tooteinfo ja hindades muudatusi ilma eelneva teateta.

3. Tellimuse vormistamine ja maksmine

Ostja vormistab tellimuse, lisades soovitud tooted ostukorvi ja esitades Müüjale vajalikud andmed tellimuse töötlemiseks. Tellimuse eest saab tasuda läbi Montonio pangamakse lahenduste või muude Veebisaidil pakutavate makseviiside abil. Tellimuse kinnitamisega kinnitab Ostja, et on tutvunud ostu- ja müügitingimustega ning nõustub nendega.

4. Kauba kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamise tingimused, sealhulgas tarneaeg ja -kulud, tehakse Ostjale teatavaks tellimuse vormistamise protsessis. Müüja ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest, mis on põhjustatud Ostja poolt esitatud ebatäpsetest andmetest või muudest asjaoludest, mis on Ostja kontrolli alt väljas.

5. Taganemisõigus

Ostjal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, teatades sellest Müüjale kirjalikult koos tagastatava kauba tagastamise põhjusega. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastamisega seotud kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule.

6. Isikuandmete töötlemine

Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt Veebisaidi privaatsuspoliitikale. Isikuandmeid kasutatakse ainult tellimuse töötlemiseks ja täitmiseks ning Müüja poolt pakutavate teenuste osutamiseks.

7. Vaidluste lahendamine

Kõik Ostja ja Müüja vahelised erimeelsused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kui kokkulepet ei saavutata, on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.

Müüja kontaktandmed on järgmised: Stalla OÜ, e-post: stalla@stalla.ee.