Blogi

Esileht » Blogi » Mis on Gtechniq ja kas nende autokeemia tooted on reaalsuses ka paremad?

Mis on Gtechniq ja kas nende autokeemia tooted on reaalsuses ka paremad?

Gtechniq tooted
Sisukord

Üks mitmetest autokeemia brändidest, mida Stalla e-pood müüb ja ka ise kasutab on Gtechniq. Selle postitusega seletame täpsemalt, miks on need tooted sinu auto jaoks kõige paremad.

Mis on Gtechniq autokeemia?

Gtechniq on Suurbritanniast pärit ettevõte, mis tegeleb autokeemia ja pesutarvikute tootmisega ning edasimüügiga. Gtechniqu looja on Drew Gill, kes asutas firma 2001. aastal kuna oli pettunud tolleaegsete autohooldusvahendite ning pinnatöötluste toimeaines kui ka kestvuses. 

Drew visioon oli luua autokeemia, mida oleks kerge kasutada, ei maksaks üüratult palju ja mille toimeaine oleks pikem kui konkurentidel. 

Miks kasutab Stalla Gtechniqu autokeemia tooteid?

Me kasutame Gtechniqu tooteid, kuna oleme otsinud kaua vahendeid, mis oleks normaalse (hea/mõistliku) hinnaga ning oleksid tipptasemel. Seega oleme sama mõtteviisiga, nagu oli Drew Gill aastal 2001.

Gtechniqu tooted pole head ainult paberil, vaid ka reaalsuses. Nende auto pinnatöötlused, näiteks Crystal Serum Light, Crystal Serum Ultra ning nende vanim töötlus C1, on võitnud mitmeid pimeteste ja seetõttu tunnustatud väga paljude professionaalsete detailerite poolt üle maailma.

Miks peaksid Sina kasutama Gtechniqu tooteid?

See võib tunduda müügitekstina, kuid Gtechniqu tooted on reaalselt väga kasutajasõbralikud ning suurepärase efektiivsusega. Alustades nende lappidest ja lõpetades pinnatöötlustega. 

Gtechniqu tootesarjas on kõike, seega otsides meie e-poes Gtechniqu punase-valge-kirjusid pudeleid ning nende brändinguga lappe ja pintsleid, leiad endale kindlasti midagi sobivat.

Lisaks on meil pakkuda ka koheselt kasutamiseks mõeldud väikesed ja suuremad Gtechniq tootekomplektid, kus on olemas kõik vajalik oma auto pinna, salongi ja/või velgede puhastamiseks ning kaitsmiseks. 

Pea meeles! Kasutades kvaliteetseid tooteid säästad ajas ning tagad suurepärase tulemuse!

Küsimuste puhul leiad paljud vastused meie e-poe toodete alt, klikates lahtril “Kasutusjuhend”, lisaks võid kirjutada mulle meiliaadressil daniel@stalla.ee.

Ostukorv
Logi sisse

Pole kontot?