Auto salongi puhastus

Auto salongi puhastus on hooldus, mida teeme pea igale autole, mis meie juurde jõuab. Alati põhjalikult ja alati südamega asja juures olles.

Täpselt see, mida vajad

Enne puhastuse kokkuleppimist on oluline välja selgitada, mis seisus auto on. Seepärast vaatame selle enne tööde alustamist üle ja anname sulle soovitused, et saavutada tulemus, mis sind päriselt õnnelikuks teeks.

Sügavuti ja põhjalikult

Meie salongipuhastustööde pikkus algab enamasti 1,5 tunnist, kuid võib keemilise puhastuse korral ulatuda 24 tunnini. Võttes aega detailidele pühendumiseks, saame alati saavutada korraliku tulemuse.

Kõige lihtsam salongi kuivpuhastus hõlmab meie juures vähemalt 8 etappi. Esimeseks puhastatakse salong ja pagasiruum nii tolmuimeja, tornaado kui ka suruõhuga. See aitab eemaldada kõige sügavamale peitunud liiva- ja tolmuosakesed ning karvad. Seejärel puhastatakse ja värskendatakse lävepakud, hoolitsetakse autos olevate ekraanide eest ning puhastatakse põhjalikult armatuurlaual olevad detailid ja ventilatsiooniribid. Tekstiilist põrandamattide puhul kasutame tolmuimejat, kummist põrandamatid aga peseme puhtaks. Lõpetuseks puhastame klaasid selleks mõeldud õigete töövahenditega.

Tugevamatele plekkidele

Raskemalt määrdunud salongi puhul soovitame salongi keemilist puhastust, mida on võimalik teha nii kogu salongile kui ka paikselt. Väiksematest plekkidest saame tavaliselt jagu kuivpuhastuse käigus.

Broneeri aeg

Kirjuta meile ja leiame sobiva aja