Auto keemiline puhastus

Tugevamalt määrdunud salongi puhul on ainsaks õigeks valikuks auto keemiline puhastus, mida saab teha nii kogu sõidukile kui ka paikselt.

Mis on keemiline puhastus?

Kõige lihtsamalt öeldult on salongi keemiline puhastus selle märgpesu. Seetõttu on teenuse peale kuluv aeg päris pikk, keskmiselt 24 tundi.

Keemilise puhastuse puhul teeme läbi ka kõik kuivpuhastuse etapid, viimasena aga läheme rohkem sügavuti ja kasutame iga pinna jaoks spetsiaalset vahendit. Täpselt nagu välipesus, ei ole ka sisepesus olemas ühte universaalset toodet. Plastidele kasutame üht, nahale teist ning tekstiilile kolmandat puhastusvahendit.

Valmis väljakutseteks

Keemilist puhastust vajab auto tavaliselt kolmel põhjusel. Kõige tihedamaks on mõni väike äpardus toidu või joogiga. Plekid, mis istmetele tekkinud söögist, saab enamasti lihtsalt kätte. Teine suur põhjus on koerad ja muud koduloomad, kes mustust autosse toovad. Kõige suuremad väljakutsed on meie jaoks aga autod, mille hooldus on pikalt vajaka jäänud. Muidugi on selliste salongide puhastamisel ka kõige suurem enne-pärast visuaalne vahe, mis annab meile veelgi indu juurde.

Broneeri aeg

Kirjuta meile ja leiame sobiva aja