Teenused > Auto vahatamine

Auto vahatamine

Auto vahatamine on suurepärane viis anda oma autole silmapaistvalt läikiv kaitsekiht.

Hinnakiri

Vaid parimad vahad

Kasutame oma töös vaid turu parimaid tooteid – sünteetilisi vahasid, mis püsivad pikalt peal ja annavad uskumatult läikiva lõpptulemuse. Kõige kauakestvama tulemuse saavutamiseks soovitame juba kaitsevahaga töödeldud autot pesta vaid meie juures.

Soovitame hobiautole

Auto vahatamine on hooajaline lahendus ja sobib kõige paremini just hobiautole. Näiteks sõidukile, mida kasutatakse vaid suvel või mõnel autonäitusel. Ühtegi nii-öelda püsivaha polegi maailmas olemas ning seega puudub vahal pikaajaline kaitse surnud putukate, lindude väljaheidete ja happevihma söövitava mõju vastu. Õigesti hooldades ning kvaliteetset vaha kasutades võib see hobisõidukil püsida siiski kuni aasta.

Kauakestvama ja igapäevase kaitse jaoks soovitame alati keraamilist kaitsetöötlust. Esmane mulje on mõlemal hooldusel üpriski sarnane, kuid periood, mil sõidukil kaitsetoime töötab, palju pikem. Samuti pakub keraamiline töötlus kaitset füüsiliste täkete ja kriimude eest, hoides läbi selle ära rooste ning korrosiooni teket. Vahatamist võib kasutada ka keraamilisele töötlusele lisaläike andmiseks.

Lepi kokku

  Auto vahatamine

  • Teenus
   Hind
   Tööaeg
    
  • Kaitsetöötlus vahaga

   Kestvusega kuni 6 kuud. Sisaldab pinna ettevalmistust ehk välihooldust, kuid ei sisalda läigestamist ega poleerimist.

   175 €
   5-7 h

  Lepi kokku

   pilt
   Sõnum on saadetud!
   Vastame kirjale esimesel võimalusel.