Teenused > Auto poleerimine

Auto poleerimine

Auto poleerimine taastab sõiduki läike ja eemaldab suurema osa kriimudest ning täketest. Pärast poleerimist on alati tark valida ka sobiv kaitse, et soovitud tulemus kestaks võimalikult kaua.

Hinnakiri

Meistrite töö

Auto poleerimine aitab taastada värvi perfektsuse juhul, kui täkked või kriimud pole sügavamad kui sõiduki lakikiht. Korralik poleerimine võtab aega 3-4 päeva, mille käigus on kõige tähtsamal kohal meistri oskused ja pühendumine saavutamaks perfektne tulemus.

Autosid veereb tehastest välja tuhendete erinevate omaduste ning vastupidavusega värvikatetega. Poleerimistööde käigus on äärmiselt oluline kasutada just vastavale pinnale sobivat masinat, patju ja poleerimisaineid, sest vale otsus võib tähendada värvi tõsist kahjustamist.

Eemaldame autolt aastad

Peamised põhjused auto poleerimiseks on aastatega tekkinud tavaline kulu – näiteks harja- või svammipesust tekkinud värvipinna tuhmumine ja kriimud. Üheks suureks kriimude tekitajaks on meie kliimas lumehari, mida tihtipeale hoolimatult kasutatakse.

Kui auto on poleeritud, soovitame parima kaitse saamiseks keraamilist kaitsetöötlust.

Lepi kokku

  Auto poleerimine

  • Teenus
   Hind
   Tööaeg
    
  • Poleerimine

   Sõltub auto suurusest ja värvipinna seisukorrast. Sisaldab pinna ettevalmistust ehk välipesu. Eemaldame kuni 100% defektidest.

   al. 850 €
   48 h

  Lepi kokku

   pilt
   Sõnum on saadetud!
   Vastame kirjale esimesel võimalusel.