Detailne autopesu

Väline autopesu on harva meie jaoks lõppeesmärk. Enamasti on see lihtsalt esimene väike samm hoolduste suunas, mida Sinu auto tegelikult vajab.

Kõige põhjalikum pesu, mida oled näinud

Meie juures algab autopesu alati vestlusest. Räägime Sinuga läbi, millised on ootused ja mida me soovitame. Esmane pesu kaitsetöötluseta sõidukile võtab meie juures aega umbes 3 tundi ja koosneb vähemalt 12 etapist. Eelnevalt töödeldud sõidukite hoolduspesu võtab aega umbes pool tundi vähem, kuna mustus tuleb autolt paremini maha.

Esmase pesu etappideks on eelleotus, pigi- ja soolaleotus, pigi eemaldamine värvipinnalt, putukaeemaldus, šampoonipesu, rauasaaste keemiline eemaldamine, velgede süvapuhastus, uksevahede pesu, põrandamattide puhastamine, põhjalik kuivatamine mikrokiudrätiku ning suruõhuga, rehvide läigestamine, värvipinna töötlemine spreivahaga, mis annab mustust ja vetthülgava viimistluse ning talvisel perioodil ka tihendite külmumisvastane hooldus.

Tulemus, mille erilisust märkad kaugelt

Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks toimub kogu töö meie juures täielikult käsitsi ja iga etapi jaoks on valitud kindlad tööriistad – erinevastest pintslitest pesukinnaste ning mikrofiiberlappideni. Iga tööriista ja puhastusainet kasutatakse vaid selleks ette nähtud pindade hoolduseks. Pärast kasutust liiguvad lapid ja pesukindad otse puhastusse.

Me ei kasuta mitte kunagi svammi, sest oma olemuselt imab see enda sisse kõike, mis ta teele satub – ka väikest puru ja mustust. Sellega autot hõõrudes on tulemuseks kriimustatud värv. Šampoonipesu etapis on meil ühe auto jaoks kasutusel 2-3 lambavillast kinnast. Näiteks velgede pesemiseks kasutame alati eraldi kinnast, et piduritest tekkinud metallipuru mitte mingil juhul kapotile ei satuks.

Lubame, et näed erinevust, mis annab kindluse tulla alati meie juurde tagasi.

Broneeri aeg

Kirjuta meile ja leiame sobiva aja