Salongi desinfitseerimine

Ka kõige põhjalikumalt puhastatud salongi võib jääda nähtamatuid osakesi, mis tekitavad haiguseid, allergiaid ja ebameeldivaid lõhnu. Sellele on lihtne lahendus.

Salongi desinfitseerimine ehk osoneerimine puhastab salongi kõigest sellest, mida silmaga ei näe – ka kõige peenemast praost ja nurgatagusest.

Vähendab nakkusohtu

Salongi desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja haiguspõhjustajad ka sealt, kuhu ei ole võimalik füüsiliselt pääseda. Lisaks salongile võib desinfitseerimist vajada kliimaseade, kuna ventilatsioonikanalid on keskkond, mida tihtipeale ei puhastata.

Leevendab allergiaid

Salongi desinfitseerimine aitab suurepäraselt ka allergikuid, kuna puhastab auto sisemuse hallitusseentest, allergeenidest ja bakteritest, mis on peamisteks hingamisvaevuste tekitajateks.

Eemaldab halvad lõhnad

Lisaks bakteritele ning haiguspõhjustajatele aitab desinfitseerimine eemaldada ka kõik väikesed lõhnaosakesed, aidates nii igapäevaste kui ka näiteks suitsetamise tulemusena tekkinud lõhnade vastu.

Samuti aitab see eemaldada nii-öelda uue auto lõhna, mis paljudele tundub meeldiv, aga tegelikult on tegu polüvinüülkloriidist, plastmassist ja sünteetilistest kiududest õhkuvate osakestega. Tundlikele inimestele võib auto soojenedes mõjuda see väga ärritavalt. Seetõttu soovitame uue auto ostmisel sõiduki salongi vähemalt pool aastat sageli tuulutada või teostada salongi õhu desinfitseerimisi.

Broneeri aeg

Kirjuta meile ja leiame sobiva aja