Keraamiline kaitsetöötlus

Keraamilise kaitsetöötluse käigus antakse värvipinnale püsiv kaitsekiht, mis pikendab sõiduki eluiga ja hoiab seda kauem puhtana.

Suurepärane vastupidavus

Auto värvikihti mõjutavad igapäevaselt paljud kahjulikud tegurid. Alates looduslikust UV-kiirgusest kuni teedele puistatud soolani. Keraamiline kaitsetöötlus hoiab sinu autot kõige kahjuliku eest.

Rahvakeeli keraamiliseks vahaks kutsutud kaitsetöötlusel ei ole tegelikult vahaga mitte midagi pistmist. Pigem on see justkui lisatud lakikiht, mis olemasolevale värvile peale kantakse.

Kaitse kõige vastu

Keraamiline kaitsetöötlus kaitseb sinu auto värvikihti. Lisaks juba mainitud UV-kiirguse kaitsele pakub töötlus kaitset ka erinevate ilmastikumõjude ja kuumuse vastu. Keraamiline töötlus kannatab kuni 1382°C.

Ühed sagedasemad värvipinna kahjustajad on surnud putukad ja lindude väljaheited. Seda põhjusel, et mõlemad on äärmiselt happelised. Lisaks kaitseb keraamiline töötlus ka füüsiliste vigastuste eest nagu kivi- ja kruusatäkked ning vähendab seeläbi rooste ja korrosiooni teket.

Lihtsalt puhas

Töödeldud pind jääb äärmiselt sile ja vetthülgav, mistõttu püsib see kauem puhtana ning seda on hiljem palju lihtsam puhastada. Suurem mustus voolab sõidukilt otse maha või ei nakkugi selle külge. Samuti on lihtsam eemaldada kleepuvamat mustust nagu näiteks puuvaik või õietolm.

Väiksema mustuse saab väga lihtsasti autolt maha vaid survepesuriga. Parima tulemuse saamiseks soovitame aga suuremaid puhastusi teha meie juures. Nii saame tagada töötlusele kõige pikema toimeaja.

Kaskoga kaitstud

Kaskokindlustus katab keraamilise kaitsetöötluse kui lisavarustuse, mis tähendab, et kindlustusjuhtumi korral ei lähe investeeritud raha kaotsi.

Broneeri aeg

Kirjuta meile ja leiame sobiva aja