Teenused > Detailne hoolduspuhastus

Detailne hoolduspuhastus

Detailne hoolduspuhastus ehk detailing on kogu sõiduki viimse kui peensuseni puhastamine, mille tulemusena näeb see vahel välja paremgi kui uuena.

Hinnakiri

Iga auto on erinev, seetõttu on ka iga detailne hoolduspuhastus veidi erinev. Eesmärk on aga alati sama – muuta sõiduk võimalikult kauniks ja kostitada seda kaitsva kihiga. Keskmiselt võtavad tööd aega kokku umbes kaks päeva, väga määrdunud või rikutud auto puhul isegi kauem.

Kõik algab vestlusest

Enne tööde kokkuleppimist vaatab meister alati auto üle ja pakub välja omapoolse nägemuse, kuidas saavutada kõige parem võimalik tulemus. Peamised etapid, mis läbi viiakse on puhastus, poleerimine ning kaitsetöötlus. Nende kolme sammu sees võib olla aga veel kümneid väiksemaid töid, mis mõnel juhul vajavad tegemist, mõnel mitte.

Põhjalik puhastus

Esimest korda meie juurde tulles kulub ainuüksi auto välise pesu peale vähemalt 2 tundi. Käime kõik pinnad üle just neile mõeldud toodetega, et eemalda viimne kui mustus. Samuti puhastame täielikult kogu sõiduki sisemuse.

Auto poleerimine

Auto poleerimine aitab taastada värvi perfektsuse juhul, kui täkked või kriimud pole sügavamad kui sõiduki lakikiht. Autosid veereb tehastest välja tuhendete erinevate omaduste ning vastupidavusega värvikatetega. Poleerimistööde käigus on äärmiselt oluline kasutada just vastavale pinnale sobivat masinat, patju ning poleerimisaineid, sest vale otsus võib tähendada värvi tõsist kahjustamist.

Kaitsetöötlus

Kaitsetöötluseks on meie juures kaks peamist varianti. Auto keraamiline kaitsetöötlus ja auto vahatamine. Keraamilise kaitsetöötluse käigus antakse värvipinnale püsiv kaitsekiht, mis pikendab sõiduki eluiga ning muudab selle puhastamise oluliselt lihtsamaks. See võib korraliku hoolduse juures kesta mitmeid aastaid.

Teine võimalus on auto vahatamine. See on suurepärane viis anda oma autole silmapaistvalt läikiv kaitsekiht. Kasutame oma töös vaid turu parimaid tooteid – sünteetilisi vahasid, mis püsivad pikalt peal ja annavad uskumatult läikiva lõpptulemuse. Auto vahatamine on pigem hooajaline lahendus ning sobib kõige paremini just hobiautole. Ühtegi nii-öelda püsivaha polegi maailmas olemas ja seega puudub vahal pikaajaline kaitse surnud putukate, lindude väljaheidete ning happevihma söövitava mõju vastu.

Hooldusraamat

Meie meister märgib iga töö järel hooldusraamatusse kande teostatud tööde kohta. Samuti annab ta vastavalt auto seisukorrale hinnangu ja soovitused, millise aja tagant ning milliseid töid peaks autole tulevikus tegema. Kõik autole teostatud hooldustööd kantakse ka meie elektroonilisse hooldusregistrisse, mida on võimalik auto müügi tarvis välja võtta ja soovi korral potentsiaalsele ostjale näidata.

Lepi kokku

  Puhastus ja pesu

  Hinnakirja
  • Teenus
   Hind
   Tööaeg
    
  • Velgede pesu

   Eraldi velgede pesu korral eemaldame rattad auto alt peale välihooldust. Hinnale lisandub välihoolduse hind.

   130 €
   2 h
  • Mootorratta hoolduspesu

   -
   1,5 h
  • Osoneerimine

   Soovituslik juurde võtta väli- ja sisehooldus.

   25 €
   1 h
  • Keemiline puhastus

   Kõigile sõiduki salongis tehtavatele töödele lisandub välihoolduse hind.

   285 €
   24 h
  • Nahahooldus

   Sisaldab salongipuhastust ja lisandub välihoolduse hind.

   135 €
   4-5 h
  • Salongihooldus

   Kõigile sõiduki salongis tehtavatele töödele lisandub välihoolduse hind.

   75 €
   2-3 h
  • Välihooldus

   Puhastame täielikult kõik välispinnad, uksevahed, rattad ja rattakoopad.

   90 €
   3-4 h

  Lepi kokku

   pilt
   Sõnum on saadetud!
   Vastame kirjale esimesel võimalusel.